Mirror's Edge Catalyst oraz Star Wars Battlefront trafią do EA i Origin Access

Na Xbox One także UFC 2.

Przedstawiciele Electronic Arts ujawnili, że jeszcze w tym roku rozszerzą ofertę abonamentu EA Access na Xbox One o Mirror's Edge Catalyst, Star Wars Battlefront i UFC 2.

Dwie pierwsze produkcje trafią też do Origin Access na PC. Tak przynajmniej wynika z informacji umieszczonej na stronie usługi. Posiadacze komputerów otrzymają jeszcze Need for Speed Most Wanted.

Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie wymienione tytuły pojawią się w ofercie obu subskrypcji.

EA Access oraz Origin Access to bliźniacze usługi, w ramach których osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier.

Obecnie obie subskrypcje obejmują między innymi Titanfall 2, Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 4, Need for Speed Rivals oraz szereg starszych produkcji sportowych od EA Sports.

To nie wszystko - abonenci otrzymują również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą zagrać w nowe tytuły kilka dni przed premierą - przykładowo 13 października dostaną dostęp do Battlefield 1, choć czas rozgrywki zostanie ograniczony do 10 godzin.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami