Mirror's Edge Catalyst oraz Star Wars Battlefront trafią do EA i Origin Access

Na Xbox One także UFC 2.

Przedstawiciele Electronic Arts ujawnili, że jeszcze w tym roku rozszerzą ofertę abonamentu EA Access na Xbox One o Mirror's Edge Catalyst, Star Wars Battlefront i UFC 2.

Dwie pierwsze produkcje trafią też do Origin Access na PC. Tak przynajmniej wynika z informacji umieszczonej na stronie usługi. Posiadacze komputerów otrzymają jeszcze Need for Speed Most Wanted.

Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie wymienione tytuły pojawią się w ofercie obu subskrypcji.

EA Access oraz Origin Access to bliźniacze usługi, w ramach których osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier.

Obecnie obie subskrypcje obejmują między innymi Titanfall 2, Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 4, Need for Speed Rivals oraz szereg starszych produkcji sportowych od EA Sports.

To nie wszystko - abonenci otrzymują również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą zagrać w nowe tytuły kilka dni przed premierą - przykładowo 13 października dostaną dostęp do Battlefield 1, choć czas rozgrywki zostanie ograniczony do 10 godzin.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami