Francja trafi do trybu sieciowego Battlefield 1 w ramach DLC

Pojawi się też w kampanii.

Przedstawiciele studia DICE potwierdzili we wtorek, że w trybie sieciowym gry Battlefield 1 zabraknie żołnierzy francuskich i rosyjskich.

1
A ten pan to z jakiego kraju?

„Wyczuwam DLC” - napisał użytkownik GROs w komentarzu pod naszym artykułem na ten temat. Jak się okazuje, miał rację - przynajmniej w kwestii sił z Francji.

Julien Wera z Electronic Arts potwierdził na targach E3, że żołnierze tej nacji pojawią się w kampanii fabularnej, a do trybu sieciowego trafią w ramach własnego dodatku, już po premierze.

- W Battlefield 1 studio starało skoncentrować się na tych mniej znanych historiach Wielkiej Wojny, by pokazać graczom coś, czego nie się nie spodziewają - mówił pracownik działu marketingu w EA w rozmowie z francuskim serwisem IGN.

- Oczywiście, twórcy nie ignorują znaczenia francuskiej armii w tej wojnie i gracze spotkają ją w głównej kampanii fabularnej.

- Aby prawdziwie uczcić żołnierzy z tego kraju i ponownie pokazać mniej znaną stronę konfliktu, zdecydowaliśmy się dedykować Francji cały dodatek premium po premierze gry - dodał Wera.

Nadal nie wiadomo, co z siłami rosyjskimi. Można się jednak spodziewać, że czeka ich podobny los - umieszczenie w DLC.

Gra zadebiutuje 21 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

„Zabawa jest świetna, od ekranu trudno się oderwać, a drobne niedopatrzenia są przysłaniane przez wciągający i przyjemny chaos potyczki kilkudziesięciu osób” - napisaliśmy w naszych wrażeniach z rozgrywki w Battlefield 1.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami