Nowa aktualizacja wskrzesi dzisiaj darmową strzelankę Tribes: Ascend

Po dwóch latach.

Hi-Rez Studios opublikuje dzisiaj o godzinie 17 obszerną aktualizację darmowej strzelanki Tribes: Ascend, wskrzeszając produkcję po dwóch latach „uśpienia”.

1

Łatka zajmie się wieloma aspektami produkcji, balansowaniem rozgrywki, wyposażenia i pojazdów oraz usunie część wykrytych błędów i niedoróbek.

Szczegóły znaleźć można w komunikacie na Steamie.

Tribes: Ascend wraca do życia po części dzięki sukcesowi innej produkcji od Hi-Rez Studios, czyli sieciowego Smite. Deweloperzy jakiś czas temu skoncentrowali się właśnie na tej - dochodowej - produkcji, porzucając dalszy rozwój serii Tribes.

Teraz część zarobionych w ostatnich latach pieniędzy trafia jednak ponownie do strzelanki, umożliwiając przygotowanie pokaźnej łatki i szeregu zmian.

„Gdybyśmy nie przygotowali innej gry, która może wspierać studio, serwery Tribes dawno byłyby już wyłączone” - zapewniał w 2013 roku szef Hi-Rez, Erez Goren.

Od października ubiegłego roku bez opłat pobrać można kompletną serię Tribes: Earthsiege, Earthsiege 2, Starsiege: Tribes, Tribes 2, Tribes: Aerial Assault oraz prequel Tribes Vengeance od Irrational Games.

Tribes: Ascend to darmowa, futurystyczna strzelanka, wydana w kwietniu 2012 roku. Gracze wybierają klasy postaci, bronie i inne wyposażenie, by ruszyć do walki na dużych mapach.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami