Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowa strzelanka Tribes: Ascend wraca do życia po dwóch latach

Dzięki sukcesowi Smite.

Hi-Rez Studios ujawniło, że kondycja firmy jeszcze nigdy nie była równie dobra. Dzięki temu możliwy jest powrót do starszych produkcji i ponowne ich wspieranie.

Nie brakuje plecaków odrzutowych

Właśnie dlatego darmowa strzelanka Tribes: Ascend otrzyma wkrótce nową mapę, a także „inne, mniejsze zmiany oraz ciągłe wsparcie”.

„Dzięki sukcesowi Smite i Paladins nasze studio ma teraz więcej środków niż kiedykolwiek” - napisał na Twitterze Erez Goren, szef Hi-Rez. „Możemy sobie pozwolić na powrót i poprawienie starszej gry.”

Za „około dwa tygodnie” powinny ruszyć także publiczne serwery testowe dla Tribes: Ascend, gdzie sprawdzimy szykowane zmiany. Nowym dyrektorem kreatywnym produkcji został Sean McBride, poprzednio zajmujący się oprawą artystyczną Smite.

Tribes: Ascend to darmowa, futurystyczna strzelanka, wydana w kwietniu 2012 roku. Gracze wybierają klasy postaci, bronie i inne wyposażenie, by ruszyć do walki na dużych mapach.

Zobacz na YouTube

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Tribes Ascend

Xbox 360, PC

Powiązane tematy
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze