Misję możesz rozpocząć po rozmowie z Joem Savoldym (obrazek poniżej) przebywającym w Bunker Hill. W pierwszej rozmowie powie co o swoim synu Tonym, który chce współpracować z Trasą i ratować syntki. Według ojca może się to źle dla niego skończyć. Po pierwszym dialogu rozpocznij rozmowę z Joem ponownie i zapytaj o pracę.

z236

Mężczyzna poprosi cię o odnalezienie jakiegoś śladu po jego dziadku - Brencie. Na mapie, na północ od twojej pozycji w pobliżu stacji Malden Center pojawi się znacznik. Oznaczone miejsce, to lokacja o nazwie Przesmyk w Zapadlisku.

Uważaj, ponieważ w okolicy grasuje Szpon Śmierci. Jeśli nie chcesz z nim walczyć, to postaraj się jak najszybciej zlokalizować okoliczny strumień i wskocz do jaskini, do której wpływa. Na miejscu natkniesz się na kilka radrakanów, z którymi się rozpraw.

z239

Następnie zlokalizuj ciało dziadka i leżący przy nim kapelusz (obrazek powyżej), który podnieś. Jest to poszukiwany dowód dla Joego. Opuść lokację przechodząc przez przejście prowadzące do domu (jest tu kilka zombie, w tym jeden świecący), po czym wróć do zleceniodawcy misji. Joe pozwoli ci zachować kapelusz dla siebie.

Następnie: Fallout 4 - Początek długiej drogi

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.