Misja aktywuje się automatycznie po ukończeniu zadania „Nauka rzemiosła". Skieruj się do sztabu dowodzenia Trasy w kościele Old North i porozmawiaj z czekającym na ciebie doktorem Carringtonem.

Dotarcie do syntka i eskortowanie go

Podaruj mu prototyp, które zdobyłeś w poprzednim zadaniu. Doktor powie ci o twoim kolejnym zadaniu polegającym na odebraniu pewnej przesyłki z holotaśmą Stocktona. Przy okazji poda ci hasło i odzew - takie same, z jakich korzystałeś w momencie spotkania Ricky'ego w poprzedniej misji.

z098

Cel twojej misji znajduje się na terenie Bunker Hill na północny zachód od kościoła Old North, w pobliżu mostu. Holotaśmę znajdziesz w skrzynce przy ulicy (obrazek powyżej). Następnie udaj się na północ w stronę Bunker Hill, gdzie czeka na ciebie staruszek Stockton. Podejdź do niego i na tekst o liczniku Geigera odpowiedz mu odzewem.

W trakcie konwersacji dowiesz się, że masz zabezpieczyć miejsce spotkania, które odbędzie się na zachód od twojej pozycji.

z099

Po dotarciu na miejsce skieruj się do wybranego budynku i oczyść go z wrogów (obrazek powyżej). Kiedy się z nimi rozprawisz usiądź na ławce i poczekaj do nocy, aż do przybycia staruszka Stocktona.

z100

Porozmawiaj z nim, a ten przedstawi ci osobę o kryptonimie H2, którą masz przypilnować. Po chwili Stockton zapali lampę, co będzie umówionym znakiem, po czym dołączy do was agent o kryptonimie Szczudło. Po wymianie zdań wyrusz za nim, rozprawiając się po drodze z napotkanymi przeciwnikami (obrazek powyżej).

Na końcu dotrzecie do lokacji o nazwie Ticonderoga, gdzie się rozstaniecie. Szczudło podziękuje ci za ochronę. Kiedy to nastąpi wróć do sztabu Trasy i porozmawiaj z doktorem Carringtonem.

Następnie: Fallout 4 - Kryjówka Mercer

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Western VATS - mod do Fallout 4

Nowe dźwięki dla systemu VATS inspirowane klasykami kina dzikiego zachodu.

Zniesienie limitu kompanów - mod do Fallout 4

Zabierz w podróż więcej towarzyszy.

Powstanie kolejna powieść o wiedźminie

Andrzej Sapkowski pracuje nad nową książką.

Valve przejęło twórców Firewatch

Nowa gra studia Campo Santo wciąż powstaje.

Najnowsze

Powstanie kolejna powieść o wiedźminie

Andrzej Sapkowski pracuje nad nową książką.

Valve przejęło twórców Firewatch

Nowa gra studia Campo Santo wciąż powstaje.

Games with Gold maj 2018 - pełna oferta

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, Vanquish i inne.

God of War - Znaczniki informacji: Alfheim

Poznaj lokalizacje miejsc, gdzie możesz zdobyć wiadomości o świecie elfów.

Reklama