Bandai Namco wyda polską strzelankę Get Even

Ambitny projekt The Farm 51.

Studio The Farm 51 z Gliwic ogłosiło, że japońskie Bandai Namco wyda w 2016 roku ambitną strzelankę Get Even. Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Get Even
Karabin przewidujący przyszłość? Przydatne.

„Ambitny, psychologiczny thriller” opowiada historię człowieka o imieniu Black, który zajmuje się usuwaniem informacji i „niewygodnej” prawdy na zlecenie rządu i VIP'ów tego świata - czytamy w opisie fabuły. „W tej pracy czasem trafiają się ofiary. Sytuacja komplikuje się, gdy jedna z nich podejmuje walkę...”

Kluczowym rozwiązaniem technicznym przy pracach nad grą jest trójwymiarowe skanowanie rzeczywistych obiektów i osób, które trafiają potem do gry jako lokacje i postacie.

Innowacyjną cechą gry będzie możliwość obejrzenia wydarzeń w kampanii fabularnej z perspektywy dwóch stron konfliktu, a twórcy obiecują „subtelne usunięcie podziału między trybem single i multiplayer” - w rolę przeciwników często wcielą się inne osoby, za pośrednictwem sieci.

„W najbliższym czasie” pojawią się nowe informacje i materiały z gry - zapowiadają deweloperzy w informacji prasowej. Twórcy potwierdzili w kwietniu, że gra otrzyma wsparcie dla zestawów rzeczywistości wirtualnej.

„Get Even będzie jednym z najważniejszych tytułów dla Bandai Namco w nadchodzącym roku. Gracze ceniący dojrzałe i głębokie historie nie mogą przejść obok tej gry obojętnie!” - zapewnia Herve Hoerdt z japońskiej firmy.

„Wspierają nas również od strony produkcyjnej. Jesteśmy przekonani, że Get Even to gra innowacyjna, która może stanowić przełom na skostniałym rynku FPS. Doświadczenie wniesione do projektu przez Bandai Namco pomoże nam osiągnąć ten cel” - dodaje Wojciech Pazdur, development director w The Farm 51.

Ostatni projekt twórców z Gliwic to Deadfall Adventures z końca 2013 roku, przyjęte raczej średnio. Firma rozwija także tajemniczy tytuł Free to Play oraz technologię rzeczywistości wirtualnej - Reality 51. Studio ma w dorobku także współpracę z wojskowym Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym Urządzeń Mechanicznych - OBRUM.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami