Kolejne mapy i bronie w nowej aktualizacji Team Fortress 2

Plus system kontaktów.

Popularna sieciowa strzelanka Team Fortress 2 otrzyma w tym tygodniu nową aktualizację, zatytułowaną Gun Mettle.

1
Nowy system broni przypomina ten z Counter-Strike: Global Offensive

Trwająca trzy miesiące kampania Gun Mettle kosztuje 6 dolarów (ok. 23 zł) i oferuje dostęp do systemu kontraktów, z „ekskluzywnymi” skrzynkami i unikatową bronią do odblokowania.

Każdego tygodnia otrzymamy dwa zadania, takie jak na przykład zabicie dwóch przeciwników jako Szpieg, przeżycie tysiąca punktów obrażeń jako Heavy czy wyeliminowanie znajdującego się w powietrzu wroga zapasową bronią, jako Żołnierz.

Po zdobyciu określonej liczby punktów zdobędziemy skrzynki z przedmiotami i bronie na sześciu poziomach jakości, na wzór różnych skórek z Counter-Strike.

Wzorem tej drugiej produkcji, dodawane są też zamknięte kolekcje wyposażenia oraz nowe animacje, pozwalające na obejrzenie trzymanego w dłoniach elementu ekwipunku. Jest też szansa na odpakowanie przedmiotu z modułem Stat Module, zliczającego zabójstwa.

Reszta dodatków z Gun Mettle dostępna będzie za darmo: to wykonana przez Valve mapa Powerhouse, trzy lokacje od twórców ze społeczności, kolejne animacje postaci, osiągnięcia i zmiany w rozgrywce. Pełną listę znaleźć można na oficjalnej stronie.

Darmowa, drużynowa strzelanka Team Fortress 2 debiutowała w 2007 roku i nadal cieszy się sporą popularnością. To właśnie ta produkcja zapoczątkowała modę na przedmioty w skrzynkach, obecne teraz w wielu produkcjach Valve.

2
Pani sklepowa

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami