Ankieta: Badanie Czytelników Eurogamer.pl

Pomożesz nam?

Hej! Masz może chwilkę?

Co jakiś czas staramy się poznać Was bliżej, dowiedzieć się, kim jesteście, co robicie i co myślicie o pewnych pomysłach, związanych z działalnością serwisów takich jak nasz. To dla nas bardzo ważne - dzięki temu możemy wprowadzać zmiany do naszych długoterminowych planów, rozwijać się i bardziej dostosowywać do Waszych oczekiwań i potrzeb.

Dziś bardzo proszę o pomoc każdego z Was - jeśli masz kilka minut, będziemy bardzo wdzięczni za wzięcie udziału w tym badaniu i rzetelne wypełnienie ankiety. Wszystkie informacje pozostaną anonimowe - nie musisz podawać ani adresu e-mail, ani imienia i nazwiska. Zebrane dane zostaną wykorzystane wyłącznie do dalszych planów redakcyjnych, jak też pomogą naszemu działowi reklamy.

- Przejdź na tę stronę i wypełnij ankietę

Adnotacja: Ankieta ma cztery podstrony, na dole znajduje się przycisk do przejścia na następną stronę.

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pytania czy sugestie - to jest całkiem fajny moment, byśmy mogli porozmawiać o serwisie. Piszcie w komentarzach - żaden głos nie pozostanie bez odpowiedzi.

Reklama

Skocz do komentarzy (45)

O autorze

Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Autor

Od prawie 20 lat związany z mediami internetowymi o grach, a w międzyczasie także prasą regionalną. W latach 2012-2017 redaktor naczelny Eurogamer.pl.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (45)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami