Inwazja kosmitów w nowej aktualizacji dwuwymiarowej strzelanki Broforce

Gra nie ukazała się jeszcze w finalnej wersji.

Deweloperzy z Free Lives opublikowali kolejną aktualizację strzelanki Broforce. Patch wprowadza do gry tryb Alien Infestation, w którym bohaterowie zmierzą się z kosmitami.

Aktualizacja pozwala stanąć naprzeciwko zupełnie nowych przeciwników - do tej pory gracze walczyli z terrorystami. Dodano też jedną walkę z bossem i przystosowany do nowej zawartości układ map.

Podziemne tunele kosmitów są też pełne niebezpiecznych pułapek, które utrudniają rozgrywkę. W kolejnych aktualizacjach deweloperzy rozwiną motyw starć z obcymi.

Podstawą zabawy w Broforce jest efektowna i szybka eksterminacja wszystkich wrogów znajdujących się w danej lokacji. Różni bohaterowie korzystają z innych broni i gadżetów. Dostępne postacie wzorowane są na bohaterach kultowych filmów akcji - to między innymi Rambo, John McClane czy Blade.

Gra cały czas znajduje się w dziale Wczesnego Dostępu na Steam. Finalna wersja zadebiutuje przed końcem roku, trafi też na PlayStation 4 i PS Vita.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami