Bayonetta w stylu retro w grze przeglądarkowej od Platinum Games

Prosta i trudna zabawa.

Deweloperzy z Platinum Games przygotowali małą, nieskomplikowaną grę przeglądarkową z wiedźmą Bayonettą w roli głównej. Produkcja jest dostępna na stronie studia.

Tytuł zadziała w przeglądarkach Chrome, Internet Explorer 9, Firefox i Safari. Można go też uruchomić na urządzeniach mobilnych od Apple z wersją systemu iOS 7 lub wyższą.

Bohaterka stoi w miejscu, gracz musi skakać i strzelać, by likwidować kolejne demony nadchodzące i nadlatujące z prawej strony. Z biegiem czasu na ekranie pojawia się coraz więcej wrogów.

Nieduży projekt to uproszczona wersja gry zapowiedzianej w 2010 roku w formie żartu z okazji 1 kwietnia. Zręcznościowa platformówka miała nosić tytuł Angel Land. Poniżej możecie obejrzeć jej zwiastun. Łatwo zauważyć, że przeglądarkowy tytuł Platinum Games oferuje identyczną oprawę graficzną.

Bayonetta to bohaterka cyklu gier akcji, slasherów, nazwanego jej imieniem. Ostatnia odsłona ukazała się jesienią ubiegłego roku na konsoli Wii U. Deweloperzy nie wykluczają, że powstaną kolejne części serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami