Turowa skradanka Ronin od polskiego dewelopera znalazła wydawcę

Premiera w tym roku.

Firma Devolver Digital ogłosiła, że wyda turową grę akcji z elementami skradanki - Ronin. Za prace odpowiada Tomasz Wacławek z Warszawy.

1
Grafika uległa znacznie poprawie w porównaniu do dema

Produkcja ukaże się jeszcze w tym roku na PC, Maca i Linux. Całość łączy koncept walki z Transistor ze skradaniem, skakaniem i grafiką z Gunpoint, dodając do tego turową mechanikę i szczyptę Mark of the Ninja.

Akcję obserwujemy z boku, w 2D. Wcielamy się wojownika z kataną, przedzierającego się przez budynek pełen uzbrojonych strażników w garniturach.

Standardowo możemy przemieszczać się swobodnie, ale podczas walki akcja przechodzi na system turowy: gracz wykonuje ruch, czeka na odpowiedź przeciwnika, i tak dalej.

Muzykę tworzy Patryk Karwat. Demo produkcji pobrać można na oficjalnej stronie Wacławka, ale to tylko koncept mechaniki - pełna wersja otrzyma 15 rozdziałów z 5 bossami oraz dużo bardziej rozbudowaną oprawę graficzną i mechanikę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami