Głos serialowej Cersei Lannister w zwiastunie Gry o Tron od Telltale Games

Materiał pozwala przyjrzeć się stylowi oprawy graficznej.

Telltale Games opublikowało pierwszy zwiastun przygodowej Gry o Tron. Materiał pozwala przyjrzeć się stylowi oprawy wizualnej i przedstawia zarys fabuły.

Cersei Lannister przedstawia jednemu z przedstawicieli klanu Forresterów nieciekawą sytuację, w jakiej znalazł się ród. Forresterowie od stuleci byli sojusznikami Startów - rodziny uznawanej oficjalnie za zdrajców. Wygląda na to, że bohaterowie będą zmuszeni oddać królewskiej rodzinie pewną przysługę.

W grze usłyszymy głosy aktorów z serialu HBO. Telltale potwierdziło obecność Petera Dinklage'a (Tyrion Lannister), Leny Heady (Cersei Lannister), Natalie Dormer (Margaery Tyrell) i Iwana Rheona (Ramsay Snow). W przyszłości do obsady mają dołączyć kolejne nazwiska.

Pierwszy z sześciu epizodów Gry o Tron - zatytułowany Iron from Ice - zadebiutuje przed końcem roku na PC i konsolach. Gracze wcielą się w sumie w pięciu bohaterów - członków klanu Forresterów lub ludzi wiernych temu rodowi. Akcja przeniesie odbiorców w różne zakątki Westeros.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami