Skip to main content

Premiery gier w tym tygodniu (20.07 - 26.07)

Journey, Hatoful Boyfriend i inne.

Kolejny tydzień tak zwanego „sezonu ogórkowego”. Żadnych większych premier. Otrzymamy kolejny odcinek Gry o Tron od Telltale. Fani klonów Diablo - posiadający PC - mogą zainteresować się grą Victor Vran, a posiadacze PS4 zyskają możliwość powrotu do magicznego świata Journey.

21 lipca

  • Piąty odcinek Gry o Tron (PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, iOS, Android, PC)
    Wersja językowa: angielska

Przedostatni epizod przygód rodziny Forresterów oraz związanych z nimi postaci. Nowe lokacje, nowi bohaterowie i opowieść zbliżająca się do niepokojącego finału. Kto odda życie za ideały, kto zostanie oszczędzony przez los? Plus, oczywiście, kolejna porcja występów aktorów znanych z serialu HBO.

Specyficzna produkcja jest już dostępna na PC. Odniosła duży sukces ze względu na niecodzienną tematykę. Interaktywny romans stworzony przez Hato Moę opowiada bowiem o dziewczynie, która trafia do szkoły dla ptaków - St. PigeoNation's Institute.

Gra od twórców cyklu Pokemon z konsol przenośnych Nintendo. Użytkownicy wcielą się w walecznego słonia, który zdaje się być wielkim fanem Johna Rambo. W walce użyje przede wszystkim swoich kłów, które pomogą rozprawić się z armią najemników.

Zobacz na YouTube

22 lipca

  • Journey (PS4)
    Wersja językowa: angielska

Tytuł debiutował w marcu 2012 roku na PS3. Produkcja thatgamecompany to połączenie gry platformowej i przygodówki. Gracz wciela się w wędrowca, który eksploruje pozostałości zapomnianej cywilizacji, gdzieś na pustynnym pustkowiu. Wersja na PS4 zadziała w 1080p.

23 lipca

Przygodowa gra akcji do tej pory dostępna była wyłącznie na PS3. Opowiada o rywalizacji trzech zwaśnionych frakcji w XIX-wiecznej Japonii. Każdy może stworzyć własnego samuraja i dołączyć do dowolnej strony konfliktu - wedle uznania.

24 lipca

Zręcznościowa gra RPG w stylu Diablo. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, a prowadzona postać przedziera się hordy potworów. Nie brakuje różnych umiejętności, punktów doświadczenia i bossów. Główny bohater to zawsze Victor Vran, ale gracze tworzą własne wersje herosa.

Zobacz na YouTube

Zobacz także