Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono zwiastun ostatniego odcinka przygodowej Gry o Tron

Wersja pudełkowa w piątek.

Studio Telltale Games opublikowało zwiastun ostatniego, szóstego odcinka przygodowej Gry o Tron, wieńczącego przygody Forresterów.

Tylko nie w oko

Jak zawsze w przypadku epizodycznych serii tego producenta, materiał wideo obfituje w spoilery i przeznaczony jest raczej dla osób zaznajomionych z dotychczasowymi wydarzeniami.

Odcinek zatytułowany The Ice Dragon debiutuje dzisiaj na wszystkich platformach docelowych: PC, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One, iOS i Android. Po raz pierwszy w historii studia udało się opublikować produkcję jednocześnie na tylu systemach.

Warto dodać, że już w piątek w Polsce ukaże się pudełkowe wydanie Gry o Tron w angielskiej wersji językowej, wycenione na około 100 zł (PC) lub 120 zł (konsole).

W edycjach na PlayStation 3, PS4 oraz PC na płycie znajduje się 5 odcinków - ostatni trzeba pobrać. W przypadku X360 i Xbox One na krążku zmieszczono jeden epizod - reszta do ściągnięcia.

Produkcja bazuje na serialu stacji HBO i przedstawia losy rodziny Forresterów oraz związanych z nimi postaci. Klan był zawsze wierny rodowi Starków, teraz musi radzić sobie z podejrzeniami rządzących w Westeros Lannisterów, którzy wątpią w lojalność bohaterów.

Zobacz na YouTube

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Game of Thrones (Telltale)

Android, iOS, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze