Bijatyka Super Smash Bros. Wii U ukaże się w Europie już 28 listopada

Tydzień wcześniej niż planowano.

Europejski oddział Nintendo poinformował, że bijatyka Super Smash Bros. w wersji Wii U zadebiutuje w Europie już 28 listopada, czyli tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano.

1

Tym samym posiadacze stacjonarnych konsol tego producenta zagrają tylko siedem dni później niż koledzy ze Stanów Zjednoczonych, gdzie produkcja ukaże się 21 listopada.

Nie podano przyczyn zmiany daty, ale możliwe, że Nintendo chce w ten sposób rozłożyć swoje premiery na dłuższy okres - na 28 listopada ustalono także termin wydania Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire na 3DS.

Wraz z Super Smash Bros. Wii U, o tydzień wcześniej przesunięto też premiery kontrolera w stylu GameCube oraz pierwszej fali figurek amiibo. Do sprzedaży trafią Mario, Peach, Yoshi, Donkey Kong, Link, Fox, Samus, Wii Fit Trainer, Villager, Pikachu, Kirby i Marth.

Seria Smash Bros. to pojedynki bohaterów z najsłynniejszych gier Nintendo. Kilka postaci wkracza na przygotowane areny i walczy z wykorzystaniem umiejętności specjalnych i standardowych ciosów.

Po raz pierwszy w długoletniej historii serii, bijatyka Super Smash Bros. Wii U wprowadzi walki także dla ośmiu graczy, a nie jak dotychczas - maksymalnie czterech.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami