The Legend of Korra - premiera 22 października

Gra akcji od twórców Bayonetty.

Studio Platinum Games - odpowiedzialne między innymi za Bayonettę i Metal Gear Rising: Revengeance - ogłosiło, że 22 października do sprzedaży trafi gra akcji The Legend of Korra, bazująca na licencji serialu animowanego „Legenda Korry”.

1

Platformy docelowe to PC (debiut dzień wcześniej), PlayStation 3, PS4, X360 oraz Xbox One. Informację ogłoszono na łamach serwisu IGN, gdzie producent Robert Conkey opisał w szczegółach także tryb Pro-Bending, odblokowywany po ukończeniu kampanii fabularnej.

Dla niewtajemniczonych, Pro-Bending to dyscyplina sportu w fikcyjnym uniwersum. O kontrolę nad boiskiem walczą trzyosobowe zespoły. Zadanie polega na zepchnięciu przeciwnika do tyłu, z wykorzystaniem dostępnych ataków. Im dalej zajdziemy, tym potężniejsze będą ataki, ale wszystkie ciosy można kontrować, posyłając w drugą stronę z jeszcze większą mocą.

Mecze mają trzy rundy, ale można wygrać także poprzez wypchnięcie przeciwnika z boiska. The Legend of Korra nie zaoferuje trybu wieloosobowego, więc w Pro-Bending zmierzymy się tylko ze sztuczną inteligencją.

W kampanii fabularnej zagramy jako Korra. Dziewczyna jest awatarem - osobą posiadającą zdolności manipulowania czterema żywiołami. Gracze użyją mocy wody, wiatru, ziemi oraz ognia w starciach z przeciwnikami.

Historia rozegra się między wydarzeniami z drugiego i trzeciego sezonu serialu. Produkt będzie rozprowadzany wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

Studio Webfoot Technologies pracuje równolegle nad związaną z serialem grą turową na Nintendo 3DS, ale w tym przypadku nie znamy daty premiery.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami