Gabe Newell o Source 2, CS:GO i Ricochet 2

Szef Valve odpowiada na pytania.

Gabe Newell - legendarny i przedwieczny szef Valve odpowiadał na pytania graczy w serwisie społecznościowym Reddit, mówiąc między innymi o Source 2 czy Counter-Strike: Global Offensive.

1
Witaj świecie

„Największą innowacją będzie zwiększona produktywność w kreatorze zawartości” - napisał w temacie nowej wersji silnika graficznego. „Przywiązujemy do tego wagę, ponieważ zauważamy, jakie znaczenie będzie miała w przyszłości zawartość tworzona przez graczy.”

Deweloper dodał także, że Alex Vlachos pracuje nad integracją silnika Source 2 z technologią rzeczywistości wirtualnej w Oculus Rift i własnym urządzeniu, planowanym przez Valve.

Potwierdzono także, że powstaje konwersja strzelanki Counter-Strike: Global Offensive na system Linux. „Trwają prace, ale nie mam daty premiery” - napisał Newell. Firma nie planuje jednak produkcji gier na wyłączność dla systemu SteamOS.

Nie dowiedzieliśmy się niestety niczego nowego na temat Half-Life 3, określanego żartobliwie jako Ricochet 2 (nawiązanie do potencjalnej kontynuacji moda do Half-Life z 2000 roku). „Co to jest Ricochet 2?” - napisał deweloper.

Zadawano także wiele pytań osobistych, w tym: „Co myślisz o internetowej obsesji twoją osobą?” - interesował się jeden z użytkowników Reddita. „To całkiem zabawne dla moich przyjaciół” - odparł.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami