Drakengard 3 - japońska gra akcji z elementami RPG zadebiutuje 21 maja

Tylko na PS3.

Drakengard 3 ukaże się w Europie 21 maja tego roku, wyłącznie w dystrybucji cyfrowej na PlayStation 3 - ogłosił wydawca, firma Square Enix.

Produkcja o oryginalnym tytule Drag-on Dragoon 3 debiutowała w Japonii 19 grudnia i nie zrezygnowała z konwencji serii, oferując zręcznościową grę RPG, nastawioną na dynamiczną akcję. Tytuł zebrał pozytywne oceny w recenzjach.

Pracami kierował Yoko Taro, producent pierwszej części serii z 2003 roku. Gracz wciela się w Zero. Kobieta dysponuje sztuczną ręką, która służy za broń. Im więcej przelejemy krwi, tym potężniejsze będą ataki prowadzonej postaci. Poza standardowymi walkami na powierzchni, czekają nas także potyczki w przestworzach, na grzbietach smoków.

Fabuła koncentruje się na wydarzeniach sprzed pierwszej części serii i opowiada o pięciu boginiach, które przyniosły pokój w średniowiecznym świecie. Jedna z nich - właśnie Zero - zamierza zabić własne siostry. W toku opowiadanej historii poznamy prawdziwe zamiary bohaterki.

Gracze ze Stanów Zjednoczonych otrzymają także możliwość zakupu wersji pudełkowej. Poniżej film otwierający z Drakengard 3:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami