Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drakengard 3 ukaże się na zachodzie

AKTUALIZACJA: Wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

Aktualizacja: Przedstawiciele Square Enix poinformowali, we wpisie na oficjalnym blogu PlayStation, że tytuł będzie rozprowadzany poza Japonią wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

*

Oryginalna wiadomość: Square Enix ogłosiło, że japońskie RPG Drakengard 3 ukaże się także w Stanach Zjednoczonych. Premierę ustalono na przyszły rok, wyłącznie na PlayStation 3.

Drakengard 3, znane w Japonii jako Drag-on Dragoon 3, zadebiutuje w Japonii 19 grudnia tego roku i nie odejdzie od konwencji serii - otrzymamy zręcznościową grę RPG, nastawioną na dynamiczną akcję.

Pracami kieruje Yoko Taro, producent pierwszej części serii z 2003 roku. Gracz wcieli się Zero. Kobieta dysponuje sztuczną ręką, która służy za broń. Im więcej przelejemy krwi, tym potężniejsze będą ataki prowadzonych postaci. Poza standardowymi walkami na powierzchni ziemi, czekają nas także potyczki w przestworzach, na grzbietach smoków.

Fabuła koncentruje się na wydarzeniach sprzed pierwszej części serii i opowiada o pięciu boginiach, które przyniosły pokój w średniowiecznym świecie. Jedna z nich - Zero - zamierza zabić własne siostry. W toku opowiadanej historii poznamy prawdziwe zamiary bohaterki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Drakengard 3

PS3

Related topics
PS3
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze