Assassin's Creed Liberation HD ukaże się na PC także w wersji pudełkowej

Na konsolach tylko cyfrowo.

Ubisoft potwierdził Eurogamerowi, że Assassin's Creed: Liberation HD trafi w Polsce do sprzedaży także w wydaniu pudełkowym, tylko w wersji PC.

Premierę tej edycji zaplanowano na 23 stycznia, w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena detaliczna wyniesie około 70 zł, ale w sklepach internetowych można już znaleźć oferty z kwotą ok. 65 zł.

Cyfrowe wydania produkcji, dostępne także na PlayStation 3 i Xboksa 360, można kupować od wczoraj. W sklepie Uplay wersja PC kosztuje 79 zł, na Steamie ok. 83 zł.

Assassin's Creed 3: Liberation zadebiutowało w 2012 roku, wyłącznie na PS Vita. Akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie w latach 1765-1780, podczas amerykańskiej rewolucji. Gracz wciela się w Aveline, która dołącza do zakonu Asasynów i pomaga w walce z Templariuszami.

W wersji HD twórcy przygotowali odświeżone modele postaci oraz tekstury w wyższej rozdzielczości. Urozmaicono także lokacje, usprawniono całą kampanię i wprowadzono kilkanaście dodatkowych misji.

Premierowy zwiastun gry

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami