Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Liberation HD ukaże się na PC, PlayStation 3 i X360

Odświeżona wersja gry z PS Vita.

Ubisoft potwierdził, że Assassin's Creed Liberation z PS Vita ukaże się w wersji HD także na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Twórcy pozostawili tę samą fabułę, świat i okres historyczny, ale wprowadzono znaczące zmiany w oprawie graficznej, dźwiękowej i w poszczególnych misjach.

- Samo przeniesienie gry na konsole oznacza bardziej szczegółowe modele, więcej tekstur, cieni, oświetlenia i dynamicznie zmieniające się pory dnia - mówi jeden z producentów gry, Momchil Gindyanov, w rozmowie z serwisem Polygon. - Od nowa powstały także modele postaci i animacje twarzy.

- Zmieniliśmy wszystkie misje i dodaliśmy nieco elementów rozgrywki, by upewnić się, że gracze dobrze się bawią - dodaje. Twórcy wprowadzili także nowe zadania poboczne.

Nie znamy jeszcze ceny Assassin's Creed Liberation HD. Premiera w przyszłym roku, wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Gra zapewni około 15 godzin rozgrywki. Za produkcję odpowiada studio Ubisoft Sofia.

Liberation rozgrywa się w Nowym Orleanie w latach 1765-1780, w samym środku amerykańskiej rewolucji. Gracz wciela się w Aveline, która dołącza do Asasynów w walce z Templariuszami. Tytuł debiutował na PS Vita 31 października ubiegłego roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze