Bijatyka Divekick kolejnym tytułem niezależnym potwierdzonym na Xbox One

Do obsługi wystarczą dwa klawisze.

Bijatyka Divekick trafi także na konsolę Xbox One, w ramach programu ID@Xbox dla twórców niezależnych - ogłosił producent, studio Iron Galaxy.

„Deweloperów obchodzi tylko to, by tworzyć wymarzone gry i udostępnić je jak największej liczbie odbiorców” - przyznał Dave Lang, szef studia. „Teraz, dzięki ID@Xbox, Iron Galaxy może po raz pierwszy przenieść Divekick na platformę Microsoftu.”

Producent nie zdecydował się na podanie szczegółów, ale przyznał, że gra skorzysta z „unikatowych możliwości” nowej konsoli. Czyżby chodziło o Kinect?

„Pracowaliśmy nad grami na Xbox One już od jakiegoś czasu i dzięki temu możecie być pewni, że wykorzystamy unikatowe możliwości tej platformy” - mówi Lang.

Divekick ukazało się w sierpniu na PC PlayStation 3 oraz Vita, czeka także na premierę na PS4. W humorystycznej bijatyce walczące postacie kontrolujemy za pomocą dwóch przycisków, odpowiedzialnych za skok i kopnięcie. Pomimo minimalistycznego podejścia, autorzy zdołali rozbudować tytuł, wprowadzając 13 postaci z różnorodnymi charakterystykami.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami