Sony wymienia uszkodzone PS4

Producent zapewnia, że awarie dotknęły „mniej niż jeden procent” użytkowników.

Już pierwsze raporty użytkowników potwierdziły, że PlayStation 4 nie jest wolne od usterek. Sony pierwotnie zakładało, że liczba uszkodzonych konsol wynosi 0,4 procent, ale w komunikacie dla serwisu Game Informer podano, że „mniej niż jeden procent” urządzeń narażonych jest na uszkodzenia.

Producent zapewnia jednocześnie, że zastępuje zepsute konsole tak szybko, jak to tylko możliwe. „Po telefonie do pomocy technicznej, Sony Computer Entertainment America wymienia uszkodzone egzemplarze” - napisano w oświadczeniu. „Nowe konsole są wysyłane w przesyłkach priorytetowych.”

Nie jest jasne, cze powyższa „oferta” obejmuje także kraje europejskie, gdzie konsola zadebiutuje w następny piątek - 29 listopada.

Jak pisaliśmy już wcześniej, Sony oferuje także garść porad dla osób doświadczających „niebieskiego światła śmierci” na swoim PS4. Dzisiaj opublikowano także aktualizację oprogramowania do wersji 1.51, ale w tym przypadku poprawki dotyczą działających egzemplarzy i wpływają na stabilność systemu i interfejs użytkownika.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami