Kolejne zmiany w Electronic Arts: Nowi szefowie w EA Sports i EA Mobile

Pierwsze decyzje Andrewa Wilsona.

Nowy dyrektor generalny Electronic Arts podjął pierwsze decyzje personalne po objęciu stanowiska. Patrick Söderlund, dotychczasowy szef EA Games przejmie stery także w EA Sports.

riccitiello
„Panie, daj pan spokój” - zdaje się mówić John Riccitiello

Peter Moore, który był jednym faworytów na szefa całej firmy po odejściu Johna Riccitiello, pozostanie na swoim stanowisku, jako szef działu wydawniczego, marketingu i kontaktów z mediami.

Natomiast były szef EA Labels, Frank Gibeau zajmie się ofensywą Electronic Arts na rynkach mobilnych, prowadząc EA Mobile. Wilson określił ten segment działalności jako „główny priorytet” - informuje serwis VentureBeat, który dotarł do wewnętrznej notatki amerykańskiej firmy.

To nie koniec zmian na wysokim szczeblu. Lucy Bradshaw, dotychczas odpowiedzialna za The Sims i SimCity w EA Maxis, dołączy do grona menedżerów „rozszerzających zasięg gier dzięki nowym doświadczeniom”, cokolwiek to oznacza.

„Nasze priorytety są jasne” - napisał Wilson. „Zrealizować plan na rok fiskalny 2014, kontynuować transformację w kierunku cyfrowej przyszłości oraz tworzyć wspaniałe gry i usługi, będąc skoncentrowanym i bezlitosnym.”

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami