Dishonored otrzyma wersję GOTY

AKTUALIZACJA: Premiera wersji PC 5 listopada.

Aktualizacja: Cenega poinformowała, że zbiorcze wydanie Dishonored: Game of the Year Edition w wersji PC ukaże się w Polsce w przyszłym miesiącu - 5 listopada.

Całość w polskiej (napisy) oraz oryginalnej wersji językowej, za ok. 130 zł.

„Dishonored to nowy świat i nowe postacie, które odbiły się echem w całej branży gier wideo na całym świecie od czasu premiery gry w październiku 2012 roku" - powiedział Pete Hines, wiceprezes ds. marketingu i PR w Bethesda Softworks. „Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy zaoferować graczom pełną edycję gry w jednym pakiecie.”

*

1

Oryginalna wiadomość: Bethesda ogłosiła, że w październiku wyda Dishonored: Game of the Year Edition. Zestaw zawiera podstawową wersję gry oraz wszystkie wydane rozszerzenia DLC: Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches oraz Void Walker's Arsenal. W pudełku znajdziemy także dwustronicowy plakat.

Premiera w Europie 11 października, 3 dni po Stanach Zjednoczonych. Całość wyceniono na 40 euro (ok. 170 zł) na konsolach X360 i PS3 oraz 30 euro na PC (ok. 127 zł). Nie wiemy jeszcze, czy edycja GOTY ukaże się w Polsce.

Dishonored od studia Arkane debiutowało się w październiku ubiegłego roku i poradziło sobie świetnie, zarówno w recenzjach, jak i w sprzedaży. Francuski deweloper zajmuje się podobno drugą częścią, której jednak oficjalnie jeszcze nie potwierdzono.

Tytuł jest skradanką, z akcją przedstawioną perspektywy pierwszej osoby. Wcielamy się Corvo Attano - ochroniarza, który zostaje wrobiony w morderstwo. Musimy oczyścić własne imię i zemścić się na prawdziwych sprawcach.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami