Skip to main content

Ujawniono nowe edycje Gears of War i Dishonored - raport

Na obecną generację konsol?

Wygląda na to, że zadeklarowani przeciwnicy odświeżania wydanych już tytułów będą mieli kolejne powody do niezadowolenia.

Akuku!

Najnowsze doniesienia sugerują, że w przyszłości możemy spodziewać się nowych edycji strzelanki Gears of War od Microsoftu i przygodowej gry akcji Dishonored od Bethesdy (dzięki AGB).

Istnienie Gears of War: Ultimate Edition oraz Dishonored: Definitive Edition ujawniła brazylijska agencja zajmująca się nadawaniem grom kategorii wiekowych. To nie pierwszy raz, gdy ta organizacja przedwcześnie informuje o nowej grze.

Odświeżone Gears of War zmierza najpewniej na Xbox One, co zdają się potwierdzać rozpoczęte ostatnio testy. Za prace odpowiada podobno brytyjskie studio Splash Damage - twórcy legendarnego Wolfenstein: Enemy Territory, a ostatnio także Brink i Dirty Bomb.

Dishonored: Definitive Edition jest bardziej tajemnicze, ale zdaje się potwierdzać nieoficjalne doniesienia mówiące o tym, że na tegorocznych targach E3 nie zobaczymy Dishonored 2. Remaster podtrzymałby zainteresowanie serią podczas dalszych prac nad sequelem.

Zobacz na YouTube

Zobacz także