Powstaje nowa gra o przygodach Riddicka

Od twórców Escape from Butcher Bay.

Vin Diesel, popularny aktor wcielający się w postać Riddicka w filmach science-fiction, zapowiedział osobiście nową odsłonę serii gier Chronicles of Riddick.

Za nienazwany jeszcze projekt odpowiadają ludzie ze studia Starbreeze, którzy w 2004 roku stworzyli prequel Escape from Butcher Bay, rozszerzający uniwersum Riddicka o nową historię. Serwis Screencrush donosi także, że prace wspomaga studio należące do samego Vin Diesela - Tigon.

- Moi zagorzali gracze chcą, by Tigon dostarczył trzecią część serii Riddick - wyjaśnia Diesel. - Niedawno, dosłownie kilka miesięcy temu powstał zespół, składający się z ludzi ze Starbreeze, którzy stworzyli Escape from Butcher Bay.

W rozmowie z serwisem IGN aktor dodał, że koncept produkcji stawia „bardziej na tytuł MMO”, koncentrujący się na pracy najemników.

Nie ogłoszono jeszcze daty wydania i platform docelowych. Na premierę zapewne przyjdzie jeszcze długo poczekać, więc fabuła pewnie nie będzie miała związku z najnowszym filmem, który w piątek trafił do kin.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami