Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Apple za tydzień zaprezentuje nowy model tabletu iPad - raport

Z wyświetlaczem Retina?

Apple zaplanowało konferencję prasową na 22 października. Według nieoficjalnych informacji, amerykańska firma zamierza zaprezentować nowe model tabletów iPad.

Podczas ostatniej prezentacji nie wspomniano ani słowem o rodzinie większych urządzeń dotykowych, koncentrując się na telefonach iPhone 5C i iPhone 5S.

Już od jakiegoś czasu w sieci krążą zdjęcia przedstawiające cieńszy model iPada oraz iPada mini, wskazując na dwie wersje kolorystyczne.

Zarówno Wall Street Journal, jak i Bloomberg twierdzą, że iPad mini wyposażony będzie w wyświetlacz Retina.

Tymczasem raporty serwisu The Verge sugerują, że w przypadku „dużego” iPada zmniejszona zostanie grubość i ciężar urządzenia, ale wyświetlacz pozostanie taki sam. W nieoficjalnych doniesieniach mówi się także o aktualizacji kamery oraz czytniku linii papilarnych z iPhone'a 5S.

Tymczasem Apple zdecydowało się zmniejszyć liczbę produkowanych egzemplarzy tańszego iPhone 5C w IV kwartale tego roku, ze względu na mniejsze od oczekiwanego zainteresowanie w sklepach.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły