Skip to main content

Apex Legends Mobile - jak zmienić tryb gry

Tryby gry i ich zmiana oraz wybór w menu.

Nowa strzelanka od EA, Apex Legends Mobile, jest przede wszystkim grą battle royale. Oferuje jednak kilka trybów rozgrywki - w tym jeden, który przypomina klasyczne starcia online z sieciowych shooterów.

Żeby zmienić tryb gry, należy zrobić to przed meczem, z poziomu menu głównego. Kliknik w nazwę trybu (1), który jest domyślnie czy aktualnie aktywny. Przeniesiesz się do ekranu wyboru.

Możesz tutaj wybrać preferowaną mapę (2), a następnie tryby gry (3).

  • Battle Royale to podstawowy tryb dla 60 osób, podzielonych na trzyosobowe zespoły. Wygrywa zespół, który pozostanie przy życiu jako ostatni.
  • Gra rankingowa to też zwykły tryb battle royale, jednak tutaj jesteśmy już przydzielani do lig odpowiadających naszemu poziomowi umiejętności i pniemy się po szczeblach kariery.
  • Tryb wieloosobowy to tradycyjny Deathmatch drużynowy znany z wielu strzelanek. Dobre na rozgrzewkę.
  • Poziom szkoleniowy to samouczek - ten sam, który rozgrywamy po pierwszym włączeniu gry.
  • Trening dowolny to strzelnica, gdzie możemy do woli testować wszystkie bronie.
  • Wydarzenie Battle Royale to battle royale ze specjalnymi zasadami - na przykład pozwalające korzystać tylko z konkretnych broni.

Kiedy zaczniesz przygodę z Apex Legends Mobile, na pewno warto spędzić trochę czasu na strzelnicy w Treningu dowolnym, by oswoić się ze sterowaniem, celowaniem i używaniem wszystkich przedmiotów bez żadnej presji.

Spis treści: Apex Legends Mobile - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Apex Legends Mobile - replikator: tworzenie przedmiotów

Read this next