Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Apex Legends Mobile - celowanie i strzelanie

Jak celować przez przyrządy i strzelać z przycelowaniem.

Apex Legends Mobile oferuje sporo broni do wykorzystania na polu walki. Karabiny automatyczne, pistolety maszynowe, strzelby. Dla każdego coś miłego.

Strzelanie jest proste. Wystarczy dotknąć odpowiedniej ikony na ekranie. Konkretnie rzecz ujmując, musisz wcisnąć ikonę z pociskiem (1). Również podobna ikona po lewej stronie ekranu odpowiada za strzelanie. Jeśli przytrzymasz palec na ikonie, po chwili postać zacznie celować przez przyrządy.

Możesz też cały czas strzelać z biodra, dotykając drugiej ikony (2). Nie sprawdza się to jednak dobrze w przypadku wszystkich broni, choć asysta celowania jest spora.

Jeśli chcesz przecelować zanim strzelisz, wciśnij ikonę celownika (3).

Strzelanie przez przyrządy jest szczególnie ważne, gdy korzystasz z karabinów snajperskich lub karabinów DMR, w przypadku których strzały z biodra są bardzo niecelne.

Oczywiście, jeśli grasz na padzie, strzelanie wygląda tak, jak we wszystkich konsolowych strzelankach - lewy trigger odpowiada za celowania, prawy za strzelanie.

Następnie: Apex Legends Mobile - jak podnosić przedmioty

Spis treści: Apex Legends Mobile - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Apex Legends Mobile - jak schować broń

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze