Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Among Us - zadanie (task): clear asteroids

Strzelanie do asteroid z broni pokładowej.

Clear asteroids to jedno z bardziej oryginalnych zadań w Among Us, a zarazem jedno z najbardziej czasochłonnych. Dostępne jest na wszystkich trzech mapach w grze, a w trakcie jego wykonywania do zniszczenia będzie 20 asteroid.

W zależności od mapy, zadanie to rozpoczniesz w innym miejscu. Na mapach The Skeld i Polus będzie to sekcja Weapons, z kolei dla Mira HQ będzie to Balcony. By rozpocząć zadanie, zbliż się i wejdź w interakcję z fotelem (1).

Otworzy się nowe, zabarwione na zielono okno. Na ekranie przelatywać będą asteroidy, na które musisz klikać myszką bądź naciskać palcem. Wtedy też celownik (2) automatycznie na nie przeskoczy i zestrzeli. Musisz zniszczyć w ten sposób łącznie 20 asteroid, by zakończyć zadanie - ilość zniszczonych skał: Destroyed (3) znajdziesz przy dolnej krawędzi ekranu.

Zadanie to jest jednym ze sposobów na udowodnienie swojej niewinności. Podczas wykonywania go, inni załoganci mogą ujrzeć strzały z dział (4), co udowadnia, że dana osoba faktycznie wykonuje to zadanie. Jeśli zobaczysz kogoś przy fotelu, a widoczne na ekranie działa będą nieaktywne, najpewniej gracz ten to oszust (Impostor).

Następnie: Among Us - zadanie (task): replace water jug

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): fix weather node

Komentarze