Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aloy rzadziej mówi o schowku. Wydano kolejny patch dla Horizon Forbidden West

Ale nie rozwiązano kłopotów z grafiką.

Horizon Forbidden West doczekało się kolejnej aktualizacji, oznaczonej numerem 1.06. Patch rozwiązuje mnóstwo problemów w misjach, ale zajmuje się także innymi kwestiami.

Część graczy z ulgą przyjmie zapewne informacje, że Aloy rzadziej wspomina teraz o schowku gracza przy podnoszeniu przedmiotów, co poprzednio mogło być dość uciążliwe przy dłuższym graniu.

Warto także zauważyć, że twórcom nadal nie udało się rozwiązać problemów z „migotaniem” niektórych elementów grafiki. Ta pozycja wciąż znajduje się na liście „znanych usterek”, obok - między innymi - pozostających na mapie ikon Ognioskier.

Poza tym aktualizacja zajmuje się głównie przeróżnymi blokadami postępów, glitchami i usterkami w misjach głównych i pobocznych. Są też kosmetyczne poprawki w oprawie, jak rozmyta Aloy w niektórych pozach trybu fotograficznego. Pełną listę znaleźć można w serwisie Reddit.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze