Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Mortal Kombat X na PC usunięta - kasowała zapisy

Łatka miała doprowadzić wersję na komputery do standardu z konsol.

Wstrzymano publikację najnowszej aktualizacji bijatyki Mortal Kombat X na PC po tym jak wyszło na jaw, że łatka usuwała zapisane stany rozgrywki.

Ten pan nie jest zadowolony

Za prace nad osłoną na komputery osobiste odpowiada studio High Voltage, które przygotowało także konwersje na PlayStation 3 i X360.

Spora łatka - obejmująca aż 15,8 GB danych - szybko wywołała kontrowersje na forach dyskusyjnych, a deweloperzy zapewnili, że opracowują nową wersję, pozbawioną problemów.

W sytuacji nie pomaga fakt, że port PC autorstwa High Voltage uważany jest za najgorszą wersję produkcji.

Właśnie opublikowana wczoraj aktualizacja miała zmienić ten stan rzeczy: planowano usunięcie wielu błędów i kłopotów z kodem sieciowym oraz ogólne „wyrównanie” jakości z konsolowymi odpowiednikami.

Nie jest jeszcze jasne czy osoby, które utraciły swoje postępy, mogą liczyć na ich odzyskanie. „Szczerze przepraszamy za tę przerwę” - napisano w komunikacie High Voltage.

Nowa wersja łatki ma ukazać się jeszcze dzisiaj. Tymczasem fani zdążyli już rozpocząć internetową petycję, domagając się zwrotu pieniędzy lub innego zadośćuczynienia.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mortal Kombat X

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze