Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

AFC Richmond z „Ted Lasso” zmierza do FIFA 23

Aktualizacja: EA potwierdza.

Aktualizacja: Electronic Arts potwierdziło oficjalnie, że Ted Lasso i AFC Richmond pojawią się w Fifie 23. Nie zabraknie też największych gwiazd fikcyjnej drużyny, jak Jamie Tartt, Dani Rojas, Sam Obisanya, Roy Kent czy Isaac McAdoo. Trailer powyżej.

Sam Lasso będzie dostępny jako grywalny menedżer w trybie kariery. Alternatywnie, będziemy mogli poprowadzić AFC Richmond samodzielnie, zastępując dowolny inny klub, nie tylko w Premier League, ale gdziekolwiek na świecie.

W trybie Ultimate znajdą się koszulki drużyny, specjalne wyzwania inspirowane serialem, a także Ted Lasso oraz Coach Beard jako menedżerowie do wyboru.


Oryginalna wiadomość: Wygląda na to, że FIFA 23 wzbogaci się o fikcyjną drużynę AFC Richmond, spopularyzowaną w serialu „Ted Lasso” z platformy Apple TV+.

Wieści nie są jeszcze oficjalne, lecz raczej wiarygodne. Pierwsze doniesienia pojawiły się w ubiegłym tygodniu w bazie danych umiejętności piłkarzy, opublikowanych przez samo Electronic Arts. Dane szybko zniknęły, ale gracze mają długą pamięć.

Teraz oficjalne konto serialu podzieliło się na Twitterze zdjęciem, w ramach którego tytułowy Ted Lasso jest najwyraźniej skanowany na potrzeby przygotowania trójwymiarowego wizerunku. To jeszcze nie wszystko - wpis skomentowało studio EA Sports, dodając emoji z oczami - 👀.

Wszystko to nie zostawia już zbyt wiele miejsca na interpretacje. Dodać można, że jedną z nowości w Fifie 23 będzie właśnie możliwość wcielenia się w słynnych menedżerów piłkarskich. Wygląda na to, że mowa nie tylko o tych prawdziwych, ale także o przynajmniej jednym fikcyjnym.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

FIFA 23

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze