Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Abonenci EA/Origin Access zagrają wcześniej w Mass Effect: Andromeda

Przez całe 10 godzin.

Electronic Arts planuje udostępnić 10-godzinną wersję testową Mass Effect: Andromeda dla abonentów usług EA i Origin Access, a więc na PC i Xbox One - lecz nie na PS4.

Co więcej, ten spory wycinek produkcji sprawdzimy już 16 marca, czyli cały tydzień przed europejską premierą produkcji, zaplanowaną na 23 marca. W Ameryce Północnej gra debiutuje wcześniej, 21 marca.

Wydawca potwierdził następnie, że wszelkie osiągnięte postępy będzie można następnie przenieść do pełnej wersji tytułu.

Wygląda na to, że posiadacze PS4 obejdą się smakiem, lecz zapewne będą mogli przystąpić do testów trybu sieciowego, co podobno także jest w planach.

Jeśli o Mass Effect: Andromeda mowa, to konta Twitter twórców z BioWare nadal są źródłem drobnych szczegółów na temat gry. Ostatnio dowiedzieliśmy się na przykład, że łączenie różnych talentów będzie teraz prostsze, ponieważ wszystkie umiejętności będą miały indywidualne czasy ładowania.

EA Access oraz Origin Access to bliźniacze usługi, w ramach których osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier.

Obecnie obie subskrypcje obejmują między innymi Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 3 i 4, Need for Speed Rivals oraz szereg starszych produkcji sportowych od EA Sports.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze