Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

A jednak - GTA 5 i Elden Ring w chmurze Microsoftu to błąd

Jest oświadczenie.

Przed dwoma dniami informowaliśmy, że gracze zauważyli na stronie usługi Xbox Cloud Gaming tytuły, które oznaczone były jako dostępne za pośrednictwem chmury, choć nie znajdują się w katalogu Game Pass. Chodziło m.in. o GTA 5 czy Elden Ring. Microsoft w oświadczeniu dla Eurogamera przyznał, że stało się tak w wyniku pomyłki.

- Wiemy o błędzie, przez który pewne tytuły wyświetlane były nieprawidłowo jako dostępne w Xbox Game Pass Ultimate - powiedział nam rzecznik Microsoftu. - Wprowadziliśmy już poprawkę, która naprawia ten błąd.

Co prawda, Microsoft obiecał wprowadzenie do końca bieżącego roku funkcji strumieniowania gier spoza katalogu, jednak najwyraźniej nie jest ona jeszcze gotowa.

Przypominamy – aby grać za pośrednictwem chmury Microsoftu, należy być abonentem Xbox Game Pass Ultimate, a usługa strumieniowania obejmuje na razie tylko wybrane tytuły, znajdujące się w katalogu subskrypcji. Jedyną grą spoza Game Passa, którą można w tej chwili sprawdzić za pośrednictwem chmury, jest darmowy Fortnite.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Elden Ring

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Grand Theft Auto V

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze