Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

50 Cent i Mel Gibson razem na ekranie. Zagrają w thrillerze opartym na faktach

Będą ścigać Kolekcjonera Kości.

Kariera aktorska Curtisa „50 Centa” Jacksona nabiera szybkiego rozpędu. Słynny raper wystąpi u boku hollywoodzkiej gwiazdy - Mela Gibsona - w thrillerze kryminalnym „Boneyard”. Artyści będą ścigać seryjnego mordercę o kryptonimie Kolekcjoner Kości.

Co ciekawe, film będzie inspirowany prawdziwymi wydarzeniami i przedstawi historię agenta specjalnego FBI, który wraz z wydziałem policji Albuquerque, tropi niebezpiecznego przestępcę. Wywiadowca i jeden z funkcjonariuszy pomimo powszechnej opinii podejrzewają, że kryminalistą może być ktoś z wewnętrznej komórki komendy.

Oprócz wspomnianych gwiazd na ekranie zobaczymy także Briana Van Holta („Helikopter w ogniu”, „Sekcja 8.”, „S.W.A.T. Jednostka Specjalna”) - informuje The Hollywood Reporter. Projekt wyreżyseruje Asif Akbar („Komandos”, „Beautiful Evil”). Jednym z producentów będzie Colin Bates, mający na koncie film „Maggie” z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Rozpoczęto już pierwsze prace na planie „Boneyard” w Las Vegas.

„50 Cent” udowodnił swoje umiejętności aktorskie chociażby w serialu „Power”

Ostatnio coraz głośniej mówi się o działalności „50 Centa” na rynku filmowo-serialowym. Artysta wystąpi niedługo w widowisku „Niezniszczalni 4” u boku takich aktorów jak Jason Statham, Sylvester Stallone czy Dolph Lundgren. Natomiast niedawno raper niejako nabrał graczy, że pojawi się w GTA 6, choć tak naprawdę będzie współtworzyć serię pod tytułem „Vice City”, która nie będzie miała nic wspólnego z wydawnictwem Rockstara.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze