Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

25 tysięcy gier na Steamie - tyle mają w bibliotece rekordziści

Informacje prosto od Valve.
  • Valve rozwiązało problem, który dotyczył osób posiadających ponad 25 tys. gier na Steamie
  • Aktualizacja przykuła uwagę internautów

Opis niedawnej aktualizacji Steam zwrócił uwagę internautów na fakt, że niektórzy użytkownicy platformy Valve mają w bibliotece ponad 25 tys. gier.

Patch z 19 kwietnia wprowadza tylko dwie zmiany, przy czym jedna głosi: „Naprawa potencjalnego błędu krytycznego dla użytkowników posiadających ok. 25 000 lub więcej gier”.

Według analitycznego serwisu Steamladder, liczbą pozycji przekraczającą wspomnianą sumę może pochwalić się troje użytkowników: dwight schrute z USA, Sonix z Chin i gt4 z Rosji. Ich liczniki na Steamie wskazują nieco mniej tytułów, ale Steamladder prawdopodobnie wlicza też ukryte gry.

Łączny czas rozgrywki dwighta schrute'a wynosi ponad 23 tysiące godzin. Źródło: Steamladder

Popularna strona SteamDB też prowadzi własny ranking, w którym liczby są nieco inne - przykładowo wspomniany wcześniej Sonix widnieje na liście z ponad 42 tysiącami gier.

Aktualnie w katalogu Steama znajduje się 51 189 pozycji, więc wygląda na to, że rekordziści posiadają ponad połowę tytułów oferowanych przez Steam.

Jeżeli mając w bibliotece 25 tysięcy gier poświęcilibyśmy zaledwie godzinę na każdą z nich, to musielibyśmy spędzić nad nimi 1041 dni, a więc niespełna 3 lata - oczywiście bez przerwy.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze