Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cities: Skylines za darmo na PC do końca weekendu

Plus obniżka ceny na Steam.

Strategia ekonomiczna pozwalająca budować i zarządzać miastami, Cities: Skylines, jest aktualnie dostępna za darmo na platformie Steam. Produkcję można wypróbować do godziny 22:00 w niedzielę.

Darmowy weekend jak zwykle połączony jest z obniżką na produkt objęty promocją. Do 12 lutego zainteresowani mogą kupić podstawową wersję gry w cenie obniżonej o 75%, czyli za 26,99 zł.

Takiej samej promocji doczekała się wersja Deluxe, która oprócz gry zawiera ścieżkę dźwiękową, cyfrową wersję książki z grafikami koncepcyjnymi i pięć zabytków historycznych dostępnych w grze. Cena pakietu po obniżce o 75% wynosi 35,74 zł.

Uważajcie - ta gra uzależnia!

Przygotowano również promocję dla osób, które chcą kupić grę z wszystkimi dostępnymi rozszerzeniami DLC. Po obniżce o 54% pakiet podstawowej gry i dziesięć dodatków kosztuje 201,83 zł.

Cities: Skylines to symulator zarządzania miastem wydany w 2015 roku na PC oraz dwa lata później na PS4 i Xbox One. Zadaniem gracza jest wybudowanie metropolii przy odpowiednim zarządzaniu zasobami, a następnie troska o jej rozwój. Produkcja oferuje pełne wsparcie dla modyfikacji za pośrednictwem Steam Workshop.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze