Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

10 najważniejszych wydarzeń tygodnia

Przegląd informacji: 28.11 - 04.12.

Wolny weekend po pracowitym tygodniu? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wiadomości i ciekawostek minionego tygodnia.

#1 - The Last of Us 2

Podczas konferencji na PlayStation Experience zaprezentowano trailer zapowiadający The Last of Us: Part 2. Niecodziennie zatytułowany sequel znajduje się we wczesnej fazie produkcji. W roli głównej Ellie. Więcej na ten temat.

***

#2 - Uncharted 4,5

Konferencja otwierająca PlayStation Experience rozpoczęła się od pokazu pierwszego, samodzielnego dodatku The Lost Legacy do Uncharted 4. W DLC powróci znana z poprzednich odsłon serii Chloe Frazer. Więcej na ten temat.

***

#3 - Akcja na Andromedzie

Deweloperzy z BioWare przygotowali pierwsze konkretne spojrzenie na rozgrywkę w Mass Effect: Andromeda. Otrzymujemy pogląd na interfejs z wyborem miejsca podróży, scenę z dialogiem, osiedle handlowe, eksplorację planety czy „wiedźmiński zmysł”, z poszukiwaniem wskazówek na miejscu zbrodni. Więcej na ten temat.

***

#4 - Wiedźmin 3 nadal modny

Wiedźmin 3 ukazał się niemal dwadzieścia miesięcy temu, ale gra zdobywa nagrody nawet na podsumowaniu obecnego roku. Mowa o dodatku Krew i Wino, uznanym za najlepszą grę RPG tego roku na gali The Game Awards. Więcej na ten temat.

***

#5 - Poland strong

Przedstawiciele Ubisoftu ujawnili więcej szczegółów na temat przyszłorocznego zestawu dodatków do Rainbow Six Siege - okazuje się, że jednym z nowych oddziałów będą siły specjalne z Polski. Więcej na ten temat.

***

#6 - Niespodziewany patch

Grand Theft Auto 4 w wersji PC „słynie” z faktu, że do dzisiaj - ponad osiem lat po premierze - nie powstał jeszcze komputer zdolny do włączenia gry w maksymalnych detalach w zadowalającej płynności. Teraz sytuację zmienić może nowa aktualizacja. Więcej na ten temat.

***

#7 - Bijatyka z gwiazdami

Podczas konferencji zorganizowanej z okazji PlayStation Experience zapowiedziano bijatykę Marvel vs. Capcom: Infinite, która ukaże się w przyszłym roku na PC, PS4 i Xbox One. Gra zaoferuje tryb fabularny, Arcade, wyzwania oraz - rzecz jasna - pojedynki z innymi graczami. Więcej na ten temat.

***

#8 - Zombie-dziadek

Deweloperzy z Telltale Games zaprezentowali pierwsze fragmenty The Walking Dead: A New Frontier - trzeciego sezonu popularnej serii interaktywnych opowieści. Bohaterem jest niejaki Javier. Więcej na ten temat.

***

#9 - Powrót No Man's Sky

Po kilku miesiącach ciszy kosmiczne No Man's Sky wzbogaciło się o sporą aktualizację na PC i PS4 - Foundation Update. Twórcy opublikowali dokładną listę zmian i poprawek, oferując spojrzenie na wszystkie nowości. Więcej na ten temat.

***

#10 - Ciepłe dłonie

Fani Counter-Strike: Global Offensive oczekują na wprowadzenie do gry kolejnej operacji, ale muszą uzbroić się w cierpliwość. Deweloperzy mają obecnie inne priorytety - ostatni patch dodaje kolejne przedmioty kosmetyczne, zmieniające rękawice postaci. Więcej na ten temat.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze