Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowe ReCore ukaże się w wersji Definitive Edition

Nowe zadanie i robot.

Już pod koniec tego miesiąca - 29 sierpnia - ukaże się odświeżone, budżetowe wydanie zręcznościowej gry akcji ReCore, z podtytułem Definitive Edition.

Nowa edycja obejmuje między innymi szereg nowych treści: zadanie Eye of Obsidian oraz model robota - T8-NK. Do tego wsparcie dla palety barw HDR.

Posiadacze podstawowej wersji gry otrzymają wszystkie nowości w ramach darmowej aktualizacji.

Zapowiedź nie będzie większym zaskoczeniem dla czujnych graczy: wieści na temat ReCore Definitive Edition krążą w sieci już od jakiegoś czasu.

Produkcja debiutowała 12 września ubiegłego roku. Za projekt tej przygodowej gra akcji odpowiada Keiji Inafune, współtwórca Mega Mana. Deweloper współpracował ze studiem Armature.

Najważniejszy motyw produkcji to przetrwanie samotnej dziewczyny w niegościnnym, pustynnym środowisku. Ludzi jest na planecie bardzo mało, ale w czasie wędrówki spotkamy różne roboty. Maszyny towarzyszą też bohaterce i pomagają w walce i w pokonywaniu przeszkód.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze