Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

ReCore ukaże się 28 października - raport

Tak sugeruje brytyjski sklep.

W brytyjskim sklepie internetowym SimplyGames, na karcie katalogowej ReCore w wersji na konsolę Xbox One, pojawiła się informacja, z której wynika, że gra ukaże się 28 października.

Nie wiadomo jednak, na ile podany termin jest wiarygodny. Niewykluczone, że oficjalna data zostanie ujawniona na konferencji Microsoftu poprzedzającej targi E3. Wydarzenie odbędzie się jutro o godzinie 18:30.

Warto podkreślić, że produkcja przygotowywana jest też z myślą o PC z systemem Windows 10. Tajemnicą pozostaje fakt czy wersja komputerowa ukaże się jednocześnie z konsolową.

Informacji na temat samego ReCore ujawniono dotychczas niewiele. Grę zapowiedziano na ubiegłorocznych targach E3. Nad tytułem pracuje Keiji Inafune - współtwórca Mega Mana - wspomagany przez studio Armature.

W pierwszym opublikowanym zwiastunie widzimy Macka - robota z frakcji pragnącej, by ludzie ponownie osiedlili Ziemię. Jak można się domyślać, jest też drugie ugrupowanie maszyn, które stanowczo się temu sprzeciwia.

W produkcji wcielimy się w Jewel - bohaterkę, która zostaje odnaleziona przez Macka. Najważniejszym motywem przewodnim tytułu będzie przetrwanie samotnej dziewczyny w niegościnnym środowisku. Innych ludzi jest na planecie bardzo mało, ale w czasie wędrówki spotkamy różne roboty.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze