Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun ReCore oferuje spojrzenie na podstawy rozgrywki

Premiera we wrześniu.

Gra akcji ReCore debiutuje już 13 września na Xbox One i PC z systemami Windows 10, lecz o samej grze wciąż wiadomo stosunkowo niewiele. Sytuację zmienić może najnowszy trailer produkcji.

Materiał wideo oferuje spojrzenie na bazowe założenia rozgrywki: widok zza pleców bohaterki i strzelanie do wrogo nastawionych robotów (z wyskakującymi sumami obrażeń!).

Jest też nacisk na eksplorację, w czym przeszkadzać może wyjątkowo mało udana animacja skoku. Nie brakuje za to platform i szyn, po których docieramy na nowe obszary.

Do tego potyczka z bossem oraz spojrzenie na naszego mechanicznego towarzysza, który dysponuje własnymi umiejętnościami i może wspomagać nas w walce.

Grę zapowiedziano na ubiegłorocznych targach E3. Nad tytułem pracuje Keiji Inafune - współtwórca Mega Mana - ale za główną cześć prac odpowiada studio Armature.

W produkcji wcielimy się w przebudzoną z krio-snu Joule Adams - bohaterkę, która zostaje odnaleziona przez wspomnianego robota, Macka. Najważniejszym motywem przewodnim tytułu będzie przetrwanie samotnej dziewczyny w niegościnnym środowisku.

O autorze

Awatar Martin Robinson

Martin Robinson

Editor-in-chief

Martin is Eurogamer's editor-in-chief. He has a Gradius 2 arcade board and likes to play racing games with special boots and gloves on.

Komentarze