Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun ReCore przypomina o premierze

Gra akcji od Keijego Inafune.

Do premiery ReCore pozostało jeszcze kilka dni - tytuł zadebiutuje 13 września na PC z systemem Windows 10 i konsoli Xbox One. W związku z tym Microsoft opublikował nowy trailer gry.

Za powstanie produkcji odpowiada studio Armature, choć nad projektem pieczę sprawuje Keiji Inafune - jeden ze współtwórców Mega Mana.

W grze wcielimy się w przebudzoną z kroi-snu Joule Adams - bohaterkę, która zostaje odnaleziona przez psa-robota o imieniu Mack. Najważniejszym motywem przewodnim tytułu będzie przetrwanie samotnej dziewczyny w niegościnnym środowisku.

Wydarzenia przedstawione zostaną zza pleców protagonistki, zaś duża część zabawy polegać ma na strzelaniu do wrogo nastawionych wrogów. Będzie też nacisk na eksplorację - nie zabraknie platform i szyn, po których dotrzemy w nowe obszary.

W trakcie rozgrywki skorzystamy też z pomocy wspomnianego mechanicznego towarzysza, który dysponuje własnymi umiejętnościami. Po wydaniu odpowiedniej komendy, sympatyczny cyborg może zaatakować wskazanego przeciwnika.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze