Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zombie w Red Dead Online - walka o przetrwanie w halloweenowym trybie

Oraz inne atrakcje.
  • W Red Dead Online startuje wydarzenie na Halloween
  • Do gry trafiły tryb rozgrywki z zombie oraz nowe przedmioty
  • Są też zniżki na różne elementy

Rockstar Games w Red Dead Online uruchomiło wydarzenie związane z Halloween. Twórcy przygotowali okolicznościowy tryb rozgrywki oraz inne atrakcje, w tym specjalną przepustkę z nagrodami.

Jedną z nowości jest opcja o nazwie Martwa noc. W wariancie cztery drużyny walczą o przetrwanie z zombie i innymi użytkownikami - uczestnicy zmagań otrzymują punkty za eliminowanie przeciwników, przy czym więcej za pozbywanie się pozostałych graczy.

W trakcie zabawy można wejść w posiadanie maski nocnego łowcy, gwarantującej dostęp do nadprzyrodzonych zdolności. Ponadto osoby, które ukończą rundę we wspomnianym trybie w ciągu najbliższych siedmiu dni, dostaną potrójne nagrody oraz zestaw przedmiotów (3 tomahawki, 10 niestabilnych butelek ognistych i 25 sztuk zapalającego śrutu do strzelby).

Ponadto do 16 listopada gracze mogą wykupić przepustkę halloweenową, która w ramach 20 rang pozwala zdobyć takie nagrody, jak okolicznościowa odzież, rozmaite warianty broni (między innymi kościaną maczetę Zavata), ponure tła do studia fotograficznego, gotycki wystrój baru w bimbrowni i filtry do aparatu.

Pojawiły się też dwa legendarne zwierzęta do upolowania - cętkowana pantera nocna (wędruje we mgle i po zachodzie słońca w pobliżu Bolger Glide) i albinoska pantera widmowa (grasuje w Bluewater Marsh). Sprzedając skóry stworzeń traperowi Gusowi, otrzymamy nie tylko dużą ilość złota, ale także odblokujemy dodatkowe zestawy ubrań.

W trybie Martwa noc gracze stają naprzeciwko zombie

Do tego szereg zniżek i promocji na poszczególne elementy - na role łowcy nagród, handlarza, kolekcjonera i przyrodnika oraz bimbrownię, przedmioty ról, wyposażenie obozu i broń białą.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze