Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Znamy kolejnych bohaterów i datę premiery „The Walking Dead: Dead City”

Pojawił się też krótki zwiastun.

Twórcy „The Walking Dead: Dead City”, czyli jednego z zaplanowanych spin-offów popularnej serii, przedstawili widzom dwóch kolejnych bohaterów produkcji. Ponadto dowiedzieliśmy się, że jej światowa premiera odbędzie się 18 czerwca w USA na antenie AMC oraz na platformie AMC+.

Serial rozłożony na sześć epizodów w głównej mierze skupi się na losach - znanych z oryginału - Negana Smitha (w tej roli Jeffrey Dean Morgan) i Maggie Greene (Lauren Cohan). Będą oni wspólnie przemierzać postapokaliptyczny Manhattan w celu odnalezienia uprowadzonego syna kobiety - Hershela. Na swojej drodze spotkają między innymi postać o imieniu The Croat. W bohatera wcieli się Željko Ivanek, laureat nagrody Emmy za występ w wieloodcinkowym dramacie „Układy”.

- Bardzo szybko o nim usłyszycie. Maggie wyjaśni na początku, że to osoba, która zabrała jej syna. Nie wiem, czy chcę powiedzieć o nim coś więcej, ale myślę, że będzie naprawdę ekscytującym dodatkiem do tego uniwersum - powiedział showrunner produkcji Eli Jorné podczas panelu na WonderConie w San Francisco, cytowany przez portal Comic Book.

W sieci pojawił się świeżutki zwiastun „The Walking Dead: Dead City”

Co więcej, w spin-offie pojawi się również Marshall Perlie Armstrong, grany przez Gaiusa Charlesa, jedną z gwiazd serialu „Chirurdzy”. Jego przeszłość jest tajemniczo związana z jednym z głównych bohaterów. Ponadto jest bezkompromisowym, ale oddanym rodzinie stróżem prawa w Nowym Babilonie.

- To jeden z tych stanów, który zjednoczył się, by spróbować poskładać ten świat z powrotem. Moim głównym zadaniem, celem i zamiarem jest zaprowadzenie sprawiedliwości na naszej ziemi, w naszej społeczności, aby ją chronić. A jednym z największych wyzwań jest złapanie faceta o imieniu Negan - zdradził aktor.

Nie otrzymaliśmy na razie informacji, kiedy „The Walking Dead: Dead City” pojawi się w Polsce. Pamiętajmy, że w tym roku ma zadebiutować też inny spin-off - „The Walking Dead: Daryl Dixon”. W tytułowej roli ponownie wystąpi Norman Reedus, związany z uniwersum od samego początku.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze