Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spin-offy „The Walking Dead” nadchodzą. Dwa jeszcze w tym roku

Trzeci w 2024 r.

Amerykańska stacja AMC ogłosiła harmonogram premier trzech kolejnych produkcji osadzonych w uniwersum „The Walking Dead”. Dwóch możemy spodziewać się w tym roku, a trzeciego w przyszłym. Na ekran powrócą bohaterowie znani z oryginalnej serii.

Pierwszy spin-off zatytułowany „The Walking Dead: Dead City” zadebiutuje w czerwcu i zostanie podzielony na sześć odcinków. Opowie o dalszych losach Maggie Greene (w tej roli Lauren Cohan) i Negana Smitha (Jeffrey Dean Morgan), którzy wylądują na postapokaliptycznym Manhattanie w Nowym Jorku.

Jak informuje Variety, druga produkcja „The Walking Dead: Daryl Dixon” pojawi się chwilę później. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale z pewnością będzie to 2023 rok. W tytułową rolę wcieli się oczywiście Norman Reedus, który jest związany z uniwersum od samego początku. Fabularnie, spin-off przeniesie się do Francji, gdzie Daryl będzie musiał przetrwać i odnaleźć drogę powrotną do domu.

Cover image for YouTube videoThank You Fans, From The Walking Dead
„The Walking Dead” to światowy hit stacji AMC, wokół którego powstanie jeszcze dużo spin-offów

W tym roku ruszą także prace nad trzecią serią, która jeszcze nie posiada oficjalnego tytułu. Wiemy natomiast, że głównymi bohaterami zostaną Rick Grimes (Andrew Lincoln) i Michonne Grimes (Danai Gurira). Według stacji AMC będzie to „epicka historia miłosna dwóch postaci odmienionych przez zniszczony świat”. Produkcja ma zostać zaprezentowana w 2024 roku.

AMC poinformowało także, że pierwsza część ósmego, finałowego sezonu serialu „Fear the Walking Dead” pojawi się na małym ekranie 15 maja. Druga zadebiutuje na antenie stacji pod koniec tego roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze