Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Znamy gry PlayStation Plus na kwiecień. Jest nawet tytuł od Microsoftu

Trzy pozycje do pobrania.

Sony ogłosiło zestaw gier, jakie abonenci PlayStation Plus pobiorą w kwietniu bez dodatkowych opłat. Mowa o pozycjach dostępnych we wszystkich trzech wersjach subskrypcji.

Poniższe tytuły ściągniemy w okresie od 2 kwietnia do 6 maja:

  • Immortals of Aveum (PS5)
  • Minecraft Legends (PS4, PS5)
  • Skul: The Hero Slayer (PS4)

Dodatkowo abonenci PlayStation Plus będą mogli skorzystać także z pakietu Mega Bundle dla Overwatch 2.

„Największą” produkcją jest zapewne Immortals of Aveum z sierpnia ubiegłego roku, czyli magiczna strzelanka, która raczej nie sprostała ambicjom. „Przyjemna rozgrywka kontrastuje ze sztampową i przewidywalną fabułą, a sam tytuł po ukończeniu nie zapada w pamięć na dłużej” - napisaliśmy w naszej recenzji.

Obecność Minecraft Legends może być interesująca ze względu na fakt, że to pozycja wydawana przecież przez Xbox Game Studios. To strategiczne podejście do słynnego uniwersum studia Mojang, wydane w kwietniu ubiegłego roku i przyjęte stosunkowo ciepło.

Listę zamyka Skul: The Hero Slayer, które wyróżnia się faktem, że było dostępne w Game Passie co najmniej dwa razy, w 2022 i 2023 roku. Jeśli ktoś jeszcze nie skorzystał u konkurencji, może spodziewać się platformówki w stylu roguelike, w której wcielamy się w szkielet.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Immortals of Aveum

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze