Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Immortals of Aveum nie podbiło serc graczy, ale teraz dostało demo

Jest też spory patch.

Magiczna strzelanka Immortals of Aveum została przyjęta chłodno po premierze w sierpniu, lecz twórcy - pomimo zwolnień w studiu - nie przestają ulepszać produkcji. Wydano sporą aktualizację.

Patch otrzymał nawet własny tytuł, The Echollector. Dostępny jest na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S razem z drugą nowością, czyli wersją demonstracyjną.

Zaczynając od aktualizacji, nowości są całkiem znaczące. Otrzymujemy między innymi tryb Nowej Gry Plus, a więc możliwość rozpoczęcia kolejnej kampanii po ukończeniu pierwszej, ale z zachowaniem rozwiniętej postaci (oraz z pominięciem pierwszych rozdziałów i kilku czarów, by całość miała sens).

Odpowiednio dostosowano oczywiście zdrowie, wytrzymałość i obrażenia przeciwników, a epickie i legendarne wyposażenie ulepszymy na jeszcze wyższe poziomy.

Jeśli to za mało, dodano kolejny, wyższy poziom trudności o nazwie Grand Magus. Ten dostępny jest już przy pierwszym podejściu do kampanii - nie potrzeba Nowej Gry Plus. Wrogowie są groźniejsi i potężniejsi, a walka „bardziej intensywna” - zapewniają deweloperzy.

To nie wszystko. Tytułowe The Echollector to także własny element rozgrywki, z nowymi sekretami do znalezienia, sprzętem do pozyskania, szczegółami na temat świata, a nawet walką z bossem.

Jeśli mowa o wersji demo, to pozwala przejść pierwsze trzy rozdziały Immortals of Aveum, zaczynając od samego początku. Postępy przeniesiemy do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na zakup.

Na koniec jest też szereg mniejszych innowacji, jak maksymalna wartość klatek na sekundę na PC, usprawnienia w sterowaniu myszą (możliwość wyłączenia wygładzania ruchów) i kolejna porcja usuniętych błędów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Immortals of Aveum

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze